Graf Stuudio

Teenused

Kõik hinnad on suuresti sõltuvad eesmärgist ja tehtava töö mahust. Võta minuga julgelt ühendust täpsema hinnapakkumise saamiseks. Kui sul on mõte, mis informatsioon sinu lehel võiks olla, siis kirjuta mulle oma mõttest ja teen hinnapakkumise.

Veebilehe tegemine

Koduleht on iga ettevõtte visiitkaart. Lihtsaim ja odavaim kodulehe tüüp, ei vaja keerukaid disaine. Enamasti informatiivne veebileht, kus saab tutvuda ettevõtte tegevusega, pakutavate teenustega, leida kontakte ja saata päringuid. Sellist tüüpi kodulehtede hind võib varieeruda väga palju, sest mahud võivad olla üsna erinevad.

E-poe tegemine

Koduleht koos e-poega võimaldab ettevõttel oma tooteid või teenuseid automaatselt müüa. E-poe loomine on olemuselt keerukam ja kulukam. E-poodide hinnad sõltuvad suuresti toodete mahust, mis e-poodi müügile pannakse. Samuti ka disainist ja informatiivsete lehtede arvust.

Bränding

Bränding hõlmab endas: ettevõttele logo(de) loomist, iseloomulike fontide määramist, värvipaletti jpm. Võimalus luua ka brändiraamatut, visiitkaardi kujundusi jms.